Sve agencije za nekretnine na jednom mestu

WEBNekretnine - oglasi za nekretnine

Sreda, 20. Maj 2026. godineTrenutno oglasa na sajtu 12.117 (46.966 slika)Ukupno čitanja oglasa 135.228.287Ukupno prodavaca na sajtu 17.928
 
pogled na park, 2 spavace, bez ulaganja ID#4590

Kontaktirajte vlasnika
Odavde možete kontaktirati našeg člana Property Broker.

 
Vaše ime
E-mail adresa
Poruka
Captcha Image Učitaj ponovo
Unesite znake sa slike iznad

Tekst oglasa
Renoviran i izuzetno lepo održavan stan na odličnoj lokaciji, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Beograda.
Sastoji se od prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, zastalkljene lodje, ostave, kupatila i dve komotne spavaće sobe
Stan je dvostrano orijentisan, idealno osunčan.Kompletno je renoviran pre 10 godina (struja, voda, zidovi, keramika, stolarija).
San se odlikuje neometanim prelepim pogledom na park.
Uknjižen je na 66m2, izmereno 72m2.
U stanu ostaju ugradjeni plakari, kuhinja i cipelarnik.
Nalazi se u mirnom i uređenom okruženju, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život – škola, vrtića, prodavnica, restorana, kao i brojnih linija gradskog prevoza. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok je u blizini i Sava Centar, poslovna zona Novog Beograda, kao i Štark Arena.

Posrednička naknada koju plaća kupac iznosi 2% od kupoprodajne cene.

 
Podaci o prodavcu
Ime prodavca ili agencije za nekretnine Prodavac Property Broker
E-mail adresa prodavca ili agencije za nekretnine E-mail adresa Kontaktirajte prodavca
Telefonski broj prodavca ili agencije za nekretnine Telefonski broj (011) 3111-957
Adresa prodavca ili agencije za nekretnine Adresa Bulevar Zorana Đinđića 67, Beograd
 
   
Broj u Registru posrednika   793  

Osnovni podaci o objektu
DržavaSrbija
GradBeograd
Naziv uliceOtona Župančića
Cena 285.000 €  (3.958 €/m2)
Površina m²72 m2
Broj soba3
Sprat8

   
   
Ostalo
Broj pregleda ovog oglasa  22
Poslednji put ažuriran 18.05.2026. 13:49
Datum unosa 19.05.2026. 12:05
 
 
 
Nekretnina: pogled na park, 2 spavace, bez ulaganja ID#4590 Nekretnina: pogled na park, 2 spavace, bez ulaganja ID#4590 Nekretnina: pogled na park, 2 spavace, bez ulaganja ID#4590 Nekretnina: pogled na park, 2 spavace, bez ulaganja ID#4590 Nekretnina: pogled na park, 2 spavace, bez ulaganja ID#4590